Officiële EK-video is van onbekende Oceana

Nederland is vandaag in de ban van één ding: de clash tegen Duitsland op het EK. Weet ons elftal het negatieve tij te keren? Of wordt onze hoop vanavond definitief om zeep geholpen? (En durven we ooit nog een sportkrant open te slaan?) Ook al wordt het zwaar, we kunnen onze mannen niet laten vallen nu. Daarom, om oranje aan te moedigen, hierbij de officiële video voor Euro 2012: Endless summer van Oceana.

Het nummer is dit jaar niet zo bekend als tijdens de vorige voetbalevenementen. In 2004 hadden we Nelly Furtado met Força, die de hitlijsten veroverde. In 2008 zong Enrique Iglesias Can you hear me naar de hoogste regionen. En tijdens het WK twee jaar geleden was Shakira’s Waka Waka niet van de radio te slaan. Maar dit jaar blijft het succes op muzikaal gebied, net als de prestaties van ons elftal, nog een beetje achter. Het zou dus goed kunnen dat je het nummer nu voor de eerste keer hoort!

Hup Holland Hup!

facebook share facebook share

2 Reacties // Reageer

2 thoughts on “Officiële EK-video is van onbekende Oceana

  1. Peter

    13 in een dozijnen plaatje met de typische ‘Inna-sound’..

      /   Reply  / 
  2. vinn

    Valt me toch wel tegen dat het geen bekende artiest is. Maar wel een vrolijk nummer. Heb hem 1 x eerder gehoord en de ohohoh horen we natuurlijk elke keer bij de wedstrijden

      /   Reply  / 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>